Powered by Smartsupp
Newsletter!

CIAŁOLAS

Dwudniowe warsztaty rozwojowe dla kobiet w Beskidzie Żywieckim.
23-24 września 2023 / Dzikie Szałasy / Sopotnia Wielka

Dowiedz się więcej
Rezerwuj miejsce

Co gdzie kiedy?

 

CiałoLas - Krąg Dzikich Kobiet 
Równonoc / 
23-24 września 2023
Sopotnia Wielka - Dzikie Szałasy

 

Kobieto jesteś piękna. Poczuj to. Zamknij oczy, dotknij swojego Ciała. Zanurz się w swoje ciało, Zanurz się w ciało Mamy Ziemi. Dotknij miękkim brzuchem mchu. Zanurz się w przyjmującym Łonie Mamy Ziemi. Obmyj swoje ciało wodą Strumienia. Przyjmij wodę życia, którą ma dla Ciebie Mama Ziemia. Zanurz palce w Ściółce jodłowego Lasu. Połącz się z Życiem.

Dzika Kobieto,
Wołam do Ciebie z głębi Lasu. Wołam do Ciebie z głębi brzucha. Wołam do Ciebie z trzewi Mamy Ziemi. Usiądź przy Ogniu. Ogrzej się. Ogrzej swoje Łono. Rozpal w sobie iskrę mocy Kreacji.
W Kręgu Leśnych Istot, w Kręgu Kobiet , w Kręgu Mocy Mamy Ziemi. Bądźmy razem.

Zapraszam Cię na spotkanie w dzikości, w ukochaniu, w ciałomiłości, w duszomiłości, w sercomiłości. Zobacz, poczuj, przyjmij piękno swojego istnienia i połączenia z Mamą Ziemią.
Myśl przewodnia na nasze spotkanie: Dziko Być w Lesie, Dziko Być w Kręgu Leśnych Istot.
Doświadczyć piękna całej swojej istoty w żywym kontakcie z Mamą Ziemią.

Obudzimy Bębny.

Dodatkowym elementem, który do mnie przyszedł ostatnio to fotografia. Odkopałam mój ukochany, analogowy aparat fotograficzny po 12 latach inkubacji w czeluściach piwnicy. Jeśli poczujesz chęć - zapraszam Cię do doświadczenia piękna swojego ciała i duszy w obiektywie aparatu.

Z dzikością,
Iza
/psychotraumatolog, leśna przewodniczka,terapeutka/KOSZT:
350zl plus zrzutka na jedzenie np. 30zł, ale to zobaczymy na miejscu, po tym jak juz zrobię dla nas zakupy, żeby nie musiała każda z nas wznosić jedzenia na plecach;-)
Przywiozę nam produkty do wspólnego gotowania przy ognisku oraz wodę butelkowaną. Jeśli czujesz potrzebę weź również jakieś dodatkowe produkty spożywcze według swoich potrzeb.

LICZBA MIEJSC:
Spotkanie jest kameralne, maks. 5 miejsc.

Więcej informacji
Rezerwuj miejsce

Nie pasuje Ci termin?

Zapisz się na newsletter.

Powiadomię Cię o kolejnych terminach.

Zapisz się na newsletter

Pytania i odpowiedzi

Zobacz zdjęcia
Rezerwuj miejsce

Poznaj miejsce

Poznaj mnie
Rezerwuj miejsce

Izabela Anna Stefańska

córka Anny
wnuczka Teodozji i Danuty
prawnuczka Eleonory, Józefy, Natalii i Marii
praprawnuczka Katarzyny i Rozalii
mama 2 dzieci, żona, opiekunka 2 psów i 7 kotów


Jestem psychotraumatolożką, leśną przewodniczką i instruktorką survivalu. Zabieram Kobiety do Lasu, na spotkanie z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą, Swoją Mocą oraz z uzdrawiającą Mocą Natury. W Kręgu Leśnych Istot przypominamy sobie Kim Jesteśmy. Przyglądamy się różnym konceptom, które przyjęłyśmy do siebie w trakcie naszego życia, sprawdzamy, które nam służą, a które potrzebujemy uwolnić. Przyglądamy się naszym ciałom, sercom i umysłom, rozkładamy na części, oczyszczamy&utulamy i składamy na nowo. Wzmacniamy naszą pierwotną więź z Mamą Ziemią. Dajemy się Jej poprowadzić i ukoić. Zanurzamy się w Jej Mocy. Wzrastamy dzięki naszej umiejętności Połączenia z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą oraz z Kręgiem Kobiet .

Jestem również pedagożką, coach'ką, terapeutką ze specjalnością felino i arteterapii.

Zasoby, które zabieram w naszą podróż to umiejętność dostrzegania i czucia, umiejętność dbania o siebie i innych, umiejętność zanurzania się w Naturę i czerpania z Jej Energii oraz dzielenie się tą umiejętnością z innymi.

Żywioły, Zielarstwo, Bębny, Taniec, Sztuka, Las, Góry, Morze.

 

Powrót do góry
Rezerwuj miejsce