Powered by Smartsupp
Newsletter!

Dzikie Bycie™

Czterodniowe warsztaty rozwojowe dla kobiet w górach Beskidu Makowskiego.

 
Sprawdź terminy
Czytaj relacje

Relacje Dzikich Kobiet

Czyli relacje uczestniczek poprzednich edycji warsztatów stacjonarnych Dzikie Bycie™.

Sprawdź terminy
Zobacz zdjęcia

Zdjęcia z warsztatów

Sprawdź terminy
O mnie

Izabela Anna Stefańska

córka Anny
wnuczka Teodozji i Danuty
prawnuczka Eleonory, Józefy, Natalii i Marii
praprawnuczka Katarzyny i Rozalii
mama 2 dzieci, żona, opiekunka 2 psów i 7 kotów

Opiekunka (w) Wiedźmowej.
Jestem psychotraumatolożką, leśną przewodniczką i instruktorką survivalu. Zabieram Kobiety do Lasu, na spotkanie z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą, Swoją Mocą oraz z uzdrawiającą Mocą Natury. W Kręgu Leśnych Istot przypominamy sobie Kim Jesteśmy. Przyglądamy się różnym konceptom, które przyjęłyśmy do siebie w trakcie naszego życia, sprawdzamy, które nam służą, a które potrzebujemy uwolnić. Przyglądamy się naszym ciałom, sercom i umysłom, rozkładamy na części, oczyszczamy&utulamy i składamy na nowo. Wzmacniamy naszą pierwotną więź z Mamą Ziemią. Dajemy się Jej poprowadzić i ukoić. Zanurzamy się w Jej Mocy. Wzrastamy dzięki naszej umiejętności Połączenia z Mamą Ziemią, z Samymi Sobą oraz z Kręgiem Kobiet .

Jestem również pedagożką, coach'ką, terapeutką ze specjalnością felino i arteterapii.

Zasoby, które zabieram w naszą podróż to umiejętność dostrzegania i czucia, umiejętność dbania o siebie i innych, umiejętność zanurzania się w Naturę i czerpania z Jej Energii oraz dzielenie się tą umiejętnością z innymi.

Żywioły, Zielarstwo, Bębny, Taniec, Sztuka, Las, Góry, Morze.

JESTEŚ U SIEBIE

DZIKA chata DZIKICH dusz

Poznałam tę chatkę ponad 9 lat temu, miłość od pierwszego wejrzenia. Spokojnie czekała na mnie, aż będę gotowa nadać Jej imię i się Nią zaopiekować. W lipcu '21 roku zanurzyłam się bosym ciałem w ściółkę świerkowego Lasu i poczułam całą sobą tę decyzję. Decyzję o Byciu. Dzikim Byciu. Dbaniu o przestrzeń, w której Kobiety mogą po prostu być. Dziko-Być. Dbać o Siebie, odzyskiwać to co utracone, odpuszczać to co potrzebuje odpuszczenia, przyjmować Same Siebie w pełni łagodności, czerpać moc w połączeniu z Mamą Ziemią…

Jeśli czujesz wołanie Wiedźmowej – zapraszam Cię tutaj🔥
To miejsce dla Ciebie.

MOC NATURY
SPA w Lipowym Kręgu

Zasiadamy pod olbrzymimi koronami wiekowych Lip. Tworzymy balsamy, maseczki, ziołowe napary i rozpieszczamy nasze ciała wszystkimi zmysłami.


GÓRSKIE OCZYSZCZENIE
Znurzenie w strumieniu

Wyzwanie. Kąpiel w lodowatym górskim strumieniu. Zimna Woda obmywa nasze stopy (i nie tylko;-) i powala odpuścić to co potrzebuje odpuszczenia.


SESJA KSIĘŻYCOWA
Babcia Księżyc słucha

W połączeniu z Żywiołami. W otuleniu Ciepłą Wodą, jak w Brzuchu Mamy, Mamy Ziemi. Jeśli chcesz możesz zawierzyć swoje sny i marzenia Babce Księżyc.


KRĄG OGNISKOWY
Otulenie ciepłem i światłem

W Kręgu wokół Ognia. (D)ogrzewamy nasze ciała, umysły i emocje. Ogień pozwala nam złagodnieć, rozpuścić co potrzebuje rozpuszenia. Dzieli się swoją mocą, stawia granice, pokazuje jak dbać o siebie i innych.


PEŁNE ZANURZENIE
Sesja relaksacyjna

Zanurzona w górskiej łące, wypełniona czystym powietrzem, dłonie wkładasz między źdźbła i czerpiesz całą sobą. Powietrze, Woda, Ziemia, Słońce…


DZIKA PRACOWNIA
Twórczość Intuicyjna

Nasze dłonie zostawiają kolorowe ślady wiedzione swoim własnym instynktem. Bez spiny. W pozwoleniu samej sobie na działanie odkrywamy Przepływ.

Kiedy kolejny termin?

Będzie to już 9 edycja warsztatów.

Termin zostanie ustalony w oparciu o ankietę przesyłaną newsletterem. Podam go z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

Dostępnych tylko 5 miejsc!

Zapisz się koniecznie na newsletter!
Otrzymasz powiadomienie o terminach i uruchomieniu rezerwacji.

Powiadom mnie: