Powered by Smartsupp
Newsletter!

The Wild Way™

Dzika Kobieta jest Twoja, bo należy do wszystkich kobiet. By ją odnaleźć kobiety muszą powrócić do instynktów, do swej najgłębszej wiedzy. Więc wyruszajmy w podróż i sięgajmy pamięcią wstecz, do naszej pierwotnej duszy. Powróćmy, dzikie i wyzwolone, ze skowytem, śmiechem i śpiewem, do Tej Jedynej, która nas kocha. Bez nas Dzika Kobieta umiera. Bez Dzikiej Kobiety umieramy my. Para Vida dla prawdziwie pełnego życia obie muszą żyć.

"Biegnąca z Wilkami" Clarisa Pincola Estes

 

Program dzikiego rozwoju osobistego dla kobiet The Wild Way™, czyli Nasza wspólna podróż w głąb Wewnętrznego Dzikiego Lasu. The Wild Way™ jest projektem skupiającym się wokół dzikiej natury kobiet, więzi z żywiołami, budowaniem i pielęgnowaniem swojej relacji z Ziemią, Życiem i Samą Sobą.

 

The Wild Way™ to  program rozwojowy dla kobiet, które czują, że potrzebują odnowić lub dopiero zbudować kontakt ze swoją Dziką Naturą. Praca z ciałem, z głosem, z dźwiękiem, słowem, obrazem... blisko przyrody – nawet jeśli mieszkasz w centrum miasta. Zawiera materiały video i dodatkowe treści wspierające Cię w procesie rozwojowym. Stworzysz swoje rytuały pozwalające Ci na zachowanie tzw. work-life-nature-creation balance. "Wrócisz do" albo "zaczniesz" tworzyć, znajdziesz swój sposób na twórczą realizację Twojego potencjału. Doświadczysz kojącej relacji z naturą.

 
Kup dostęp